Programul de citire a contoarelor de apă din municipiul Arad, în săptămâna 11-15 octombrie

Sursă imagine: Arhivă (Imagine cu scop ilustrativ)

Știri Arad

Scris de Arad Obiectiv

Compania de Apă Arad anunță abonații că reprezentanții societății vor citi, săptămâna aceasta, apometrele pe zeci de străzi din municipiul Arad.

Astfel, în perioada 11 octombrie – 15 octombrie, vor fi citite apometrele după programul de mai jos:

Luni 11.10.2021

Armoniei, Ogorului, Constantin Ticu Dumitrescu, Nobel, Oscar, Col. Stefan Rene  Mihăilescu, Col. Caius Miorenescu, Col. Gheorghe  Ioan Muresan, Col Alexandru Lacu, Gladiolelor, Maior Nicolae Dărăban, Macului, Bobâlna, Cincinat Pavelescu, Gustav Augustini, Teodor Maris, Nicolae Horga, Diaconu Coresi, Petalelor, Gutilor, Teodor Maris, Ion Păun Pincio, Miraj, Basarab I, Memorandului, Spartacus, Vasile Parvan, Vasile Bogrea, Ioan  Minea, Nicolae Densuseanu, Corabiei, Cetatii, Arhitect MilanTabacovici, Infanteriei, Diogene, Micsunelelor, Pompei, Parului, Santinelei, Gladiator, Hector, 13 Martiri, Martie, Achile, Trompetei, Cezar, Radu de la Afumati, Troiei, Eugen Popa   asociatiile de proprietari de pe următoarele străzi: Razboieni, Porumbului, Comunarzilor, Bradului, St O. Iosif, Zsigmond Moricz, Petru Rares, Infanteriei, Diogene, Micsunelelor, Pompei, Parului, Santinelei, Gladiator, Hector, 13 Martiri, Martie

Marti 12.10.2021

Armoniei, Memorandului, Spartacus, Vasile Parvan, Vasile Bogrea, Ioan  Minea, Nicolae Densuseanu, Corabiei, Cetatii, Arhitect MilanTabacovici, Infanteriei, Diogene, Micsunelelor, Pompei, Parului, Santinelei, Gladiator, Hector, 13 Martiri, Martie, Achile, Trompetei, Cezar, Radu de la Afumati, Troiei, Eugen Popa, Ciocârliei, Vasile Micle, Grigore Ureche, Salciei, Căminului, Remus, Mosilor, Putnei, Bârsei, Badea Cârțan, Iakob Cardos, Emil Gârleanu, Dornei, Nicola Alexici, Hunedoarei, Piața Sârbească  si asociatiile de proprietari de pe următoarele străzi: Infanteriei, Diogene, Micsunelelor, Pompei, Parului, Santinelei, Gladiator, Hector, 13 Martiri, Martie, Petru Rares

Miercuri 13.10.2021

Memorandului, Spartacus, Vasile Parvan, Vasile Bogrea, Ioan  Minea, Nicolae Densuseanu, Corabiei, Cetatii, Ciocârliei, Vasile Micle, Grigore Ureche, Salciei, Căminului, Remus, Mosilor, Putnei, Bârsei, Badea Cârțan, Iakob Cardos, Emil Gârleanu, Dornei, Nicola Alexici, Hunedoarei, Piața Sârbească, Minervei, Mărgăritar, Barbu Lăutaru, Resitei, Mucius Scaevola, Aleea Postavului, Splaiul Muresului, Ialomitei, Șelimbăr, G Vodă, Mihail Kogălniceanu, Spătarul Borcea, Cuza Vodă, Florilor asociatiile de proprietari de pe următoarele străzi:  Resitei, Mucius Scaevola, Aleea Postavului, Corilan Petreanu, N Stefu, Militarilor, Alexandru Vlad, Voluntarilor, Rosiori, Piata UTA, Francisc Neumann, Bumbacului, Ciprian Porumbescu, Tepes Voda, Paltinului

Joi 14.10.2021

Minervei, Mărgăritar, Barbu Lăutaru, Resitei, Mucius Scaevola, Aleea Postavului, Splaiul Muresului, Ialomitei, Șelimbăr, G Vodă, Mihail Kogălniceanu, Spătarul Borcea, Cuza Vodă, Florilor, Clopoțeilor, Sibiului, Cărămidarilor, Faleza,Tunarilor, Aurel Suciu, Pionierilor, Zorilor, Faleza, Toth Sandor, Dacilor, Mozart, Paris, 9 Mai, Romei, Teiului, Eroul Necunoscut, Zrenjanin, Labirint, Triumfului, Calea Romanilor, Motilor, Haiducilor, P-ta Arenei, Patriei, Tribunul Dobra, P-ta Heim Domocos, Cozia, Sinagogei, Tribunul Axente, Griigore  Alexandrescu si asociatiile de proprietari de pe următoarele străzi:  Resitei, Mucius Scaevola, Aleea Postavului, Cărămidarilor, Faleza,Tunarilor, Aurel Suciu, Pionierilor, Zorilor, Faleza, Eroul Necunoscut, Zrenjanin, Labirint, Triumfului, Calea Romanilor, Motilor, Haiducilor, P-ta Arenei, Patriei, Corilan Petreanu, N Stefu, Militarilor, Alexandru Vlad, Voluntarilor, Cl 6 Vanatori, Salcutei, Rosiori, Piata UTA, Francisc Neumann, Bumbacului, Ciprian Porumbescu, Tepes Voda, Paltinului, Poetului

Vineri 15.10.2021

Clopoțeilor, Sibiului, Cărămidarilor, Faleza,Tunarilor, Aurel Suciu, Pionierilor, Zorilor, Faleza, Toth Sandor, Dacilor, Mozart, Paris, 9 Mai, Romei, Teiului, Eroul Necunoscut, Zrenjanin, Labirint, Triumfului, Calea Romanilor, Motilor, Haiducilor, P-ta Arenei, Patriei, Tribunul Dobra, P-ta Heim Domocos, Cozia, Sinagogei, Tribunul Axente, Griigore  Alexandrescu, P-ta Avram Iancu, Gheorghe Baritiu, Metianu, Ludovic Szantay, Vasile Goldis, Ecaterina Teodoroiu, P-ta Catedralei, Academia Teologica, Alexandru Gavra, Tribunul Buteanu, Emanoil .Gojdu, Ion Rusu Sirianu, Csiki Gergely, p-ta Pompierilor, Varful cu Dor,Transilvaniei,  asociatiile de proprietari de pe următoarele străzi: Cl 6 Vanatori, Salcutei, Poetului, Ursului, Plopilor, Tribunul  Andreica, Secerei, Stupilor, V.Hugo, Toamnei, Fulgerului,Calarasi, Aleea Hipocrat, Dorului, Foisor, Aleea  Dej, Fragilor, St Luchian, Calea Aurel  Vlaicu, Colonia UTACărămidarilor, Faleza,Tunarilor, Aurel Suciu, Pionierilor, Zorilor, Faleza, Eroul Necunoscut, Zrenjanin, Labirint, Triumfului, Calea Romanilor, Motilor, Haiducilor, P-ta Arenei, Patriei, Metianu, Ludovic Szantay, Vasile Goldis, Ecaterina Teodoroiu, P-ta Catedralei, Academia Teologica, Alexandru Gavra, Tribunul Buteanu

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Distribuie articolul!

Acest site folosește cookies. Prin navigarea pe acest site, vã exprimați acordul asupra folosirii lor. Am actualizat politicile în conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Detalii.